zazennudu.7x.cz

Horory

Příběh zachycuje chlapce v 19. století, který studuje medicínu u místního lékaře. Ve městě probíhají lovy na vlkodlaka, který naopak pořádá lovy na jeho obyvatele. Mladý učenec se přidá k lovu. Kdo bude v lovu úspěšnější? A kdo se mění v temného tvora z pekel? Klasické hororové téma je zpět, aby nás opět vtáhlo do hlubin nočního lesa!
Odhalte skrytý život Abrahama Lincolna, jednoho z největších amerických prezidentů! Poznejte jeho skutečný příběh, který je plný krve, upířích zubů a nabroušených seker. Vizionářští tvůrci Tim Burton a Timur Bekmambetov nabízejí nový pohled na žánr upírských filmů a právě Abrahama Lincolna představují jako historicky největšího lovce neživých bytostí. Ve filmu, natočeném podle stejnojmenné knihy Setha Grahame-Smithe, odkrýváme dvě tváře jedné z největších postav amerických dějin, uznávaného prezidenta Spojených států amerických a zároveň neústupného lovce upírů. Jeho hnacím motorem je pomsta za smrt milující matky. Inteligentní a vzdělaná žena v malém Abrahamovi již od dětství formovala jeho celoživotní odpor k otroctví. Matčin vliv však neměl dlouhého trvání. Abraham byl svědkem jejího napadení upírem, na jehož následky zemřela. Chladnokrevnou a brutální vraždu má na svědomí netvor, ve kterém chlapec pozná místního podnikatele Jacka Bartise. Rozhodne se ho sprovodit ze světa, jenže bez přípravy málem sám za svůj smělý útok zaplatí životem. Naštěstí jej zachránil Henry Sturges, kultivovaný a charismatický lovec upírů, který vezme Abrahama do svého učení. Henry nemá pochopení pro Abrahamovu touhu po okamžité a bezhlavé pomstě. Naopak jej učí ovládnout vztek a nasměřovat vůli a vášeň nejen k boji s upíry, ale i pro dobro lidstva. Brzy si uvědomí, že existence upírů je v Americe úzce svázána s otrokářským Jihem, kde snadno nakupují černé otroky. Nikoliv na práci na plantážích, ale na jídlo. Konec otroctví by tedy představoval i ohrožení všech upírů. Abraham Lincoln se tak stává nejen mstitelem, ale i politikem bojujícím proti otrokářskému Jihu podporovanému mocnými upírskými vůdci. V jejich čele stojí krvelačný Adam, který je „v civilu“ významným politikem s aristokratickými kořeny. Ten se snaží Abrahama získat na svou stranu. Atmosféra je třaskavá, vše směřuje k velkému střetu Jihu a Severu. Na pozadí ale doutná jiná bitva, bitva lidí a upírů. A na straně zla nemůže Abraham Lincoln nepotkat i vraha své matky, Jacka Bartise.
Blade (1998) film online Sila nesmrteľnosti … duša človeka … srdce hrdinu! Blade (Wesley Snipes) je nesmrteľný bojovník, napoly človek a napoly upír, bojujúci proti rastúcemu upírskému podsvetia, ktoré sa snažia postupne vyhubiť celú ľudskú rasu. Vďaka svojim nadprirodzeným schopnostiam je Blade tým posledným, kto stojí medzi upírím lordom Deacon Frost (Stephen Dorff) a ním zosnovania skazou sveta a všetkého ľudského.
Čtvrtý druh (2009) film online V roce 2006 se v Aljašských novinách “Anchorage Daily News” psalo o záhadných mizeních a smrtích lidí, co navštívili město Nome. Dvacet čtyři pohřešovaní/mrtví lidé nebyli podle FBI prací sériového vraha, ale obětí nadměrných teplot a velké konzumace alkoholu. V devíti případech nebyla nalezena žádná těla ani důkazy.
Tento thriller z dílny legendárního režiséra Joa Danteho (Gremlini) zkoumá obavy a tajemství pohřbené hluboko v lidské mysli. Život už nemůže být horší… Tedy minimálně pro sedmnáctiletého Danea a jeho desetiletého bratra, kteří se se svou matkou Susan přestěhovali z New Yorku do malého ospalého městečka Bensonville. Dane vidí jediné pozitivum v tom, že hned vedle bydlí krásná Julie. Susan tráví stále více času v práci, a tak Dane s Lucasem bez dozoru důkladně prozkoumávají svůj nový domov. Dane se však mnohem víc točí kolem Julie a svému mladšímu bratrovi něvenuje příliš času. Jednoho dne se však najdou zlověstnou černou díru ukrytou pod zamčenými podlahovými dveřmi ve sklepě. Chlapci jámu prozkoumají a zjišťují, že je patrně bezedná. Když do ní hodí minci, nikdy neslyší cinknutí na znamení, že dopadla na dno. Když do díry spustí baterku, světlo po chvíli pohltí temnota. Bratři doufají, že jim záhadu pomůže odhalit Julie, když jim poví něco z minulosti domu, a tak jí ukážou svůj objev. Jenže mezitím se začne z podivné díry šířit zlo. Podivné stíny číhají za každým rohem a noční můry z minulosti ožívají… Trojice dětí se bude muset postavit tváří tvář svým nejtemnějším obavám…
Rok 3000. Záchranná kosmická loď náhodou objeví vrak rakety Demeter, která zmizela před sto lety. Radost z nečekaného nálezu se brzy začne měnit v hrůzu. Průzkum lodi totiž odhalí děsivé tajemství. 50 dlouhých černých rakví, uložených v nákladním prostoru, postupné mizení členů posádky – to vše nasvědčuje tomu, že se Demeter stala vražednou pastí, která pohltí každého, kdo se na ni odváží vstoupit. Tam, kam sluneční paprsky nemají šanci proniknout, stávají se upíři nezničitelnými monstry. Dokáže jim aspoň někdo uniknout?
Grave Encounters 2 (2012) film online Mladého perspektívneho študenta kinematografie, ktorý miluje horory, jedného dňa cez internet kontaktuje užívateľ s menom “Smrť čaká” a požiada ho, aby sa stretli v psychiatrickej nemocnici, v ktorej bol natočený strašidelný film Grave Encounters. Nakoľko pre študenta tento hororový snímok nič neznamená, rozhodne sa dať dokopy skupinu študentov a ponuku neznámeho na stretnutie prijať. Po príchode na miesto schôdzky sa však začnú diať podivné veci. Mladý režisér si razom uvedomuje, že neznáma “osoba” ho nekontaktovala náhodou a všetko má svoje príčiny, ktoré sú temnejšie, než si to čo i len dokázal predstaviť.
Havran (2012) film online Detektiv Emmet Fields (Luke Evans, Válka bohů) je povolán k případu brutální vraždy dvou žen. Při pátrání zjistí, že zločin se až moc podobá smyšlené vraždě, která byla do detailu popsaná v povídce spisovatele Edgara Allana Poa (John Cusack, V kůži Johna Malkoviche). Předvolá tedy tohoto sociálního vyvržence k výslechu, ale zatímco je Poe ve vazbě, dochází k další strašlivé smrti – opět inspirované jedním z jeho příběhů. Fields tedy vyzve Poa, aby mu pomohl zastavit toto krvavé šílenství…
Hrůza v Connecticutu (2009) film online Potom, čo je rodina nútená sa presťahovať do nového bytu kvôli zdravie svojho syna, začnú sa v ich novom dome diať zvláštne a nadprirodzené veci. Ako sa neskôr ukáže, nový dom stojí na mieste, kde kedysi bývala márnice …
Chained (2012) film online Jednoho sobotního odpoledne si 8letý Tim a jeho matka Sarah objednají taxi. Řidič je však sériový vrah, který si vyhlédl další oběti. Chlapec se stává svědkem vraždy své matky a jeho děsivá můra teprve začíná.
1  
2  
3  
4  
5